O GRZEInnsbruck - St.Anton

Położenie

Austria, Alpy austryjackie

 

Długość trasy

63 mile (101 km.)

 

Przewoźnik

The Orient - Express

 

Ograniczenie na trasie

100 km/h

 

Pociągi gracza

Gölsdorf 380

 

Stacje kolejowe

St. Anton, Pettneu, Flirsch, Pians, Landeck, Imst-Pitzal, Mötz, Plaffenhoffen, Inzing, Innsbruck

 

O trasie

Train Simulator zawiera "porcję" trasy od St. Anton i Arlberg Pass do Insbrucka. Pojeździsz sobie przez dawne spektakularne alpejskie szczyty i odwiedzisz piękne tyrolskie wsie w dolinach pasterskich. Odtworzona linia w grze, pochodzi z 1920, która jeszcze nie była zelektryzowana.

 

 

Wtedy każdy skład poruszała lokomotywa spalinowa, a jej prowadzenie nie należało do lekkiej robótki, więc nie zapomnij przed tym odwiedzić wagonu Orient Ekspresu z barem, w którym stoi pianino dla luksusu i relaksu.

 

Historia trasy

Podróżowanie koleją przez Europę w 1800 roku było nieco trudne, niewygodne i uciążliwe. Więc to był nieco rewolucyjny pomysł kiedy, w 1883, George Nagelmackers utworzyli des La Compagnie Internationale des Wagons-Lits, największy wówczas sławny pociąg o nazwie Orient - Express. Podróżowałby z Paryża do Bułgarii. Ta historyczna nazwa "Orient-Express" dziś kojarzy się z luksusem, bogactwem oraz przygodą, a firma CIWL nadal rozwija legendę Orient-Expressu, wspomagając się o dodatkowe archiwa, plakaty i zdjęcia, jak również publiczne katalogi produktów o temacie "le Voyage à la Belle Epoque".

 

Dodatkowe źródła

www.orient-expresstrains.com

www.wagons-lits-paris.com

copyright © 2003-2014 TrainSim.pl    design by Nemesis    all rights reserved