INNE INFORMACJE

AUTORZY SERWISU NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BYĆ MOŻLIWE WADLIWE DZIAŁANIE LUB ZA NIE WŁAŚCIWE UŻYWANIE DODATKOWYCH PLIKÓW ZAWARTYCH NA STRONACH SERWISU!

 

Ważna informacja dot. TrainSim.pl

Serwis TrainSim.pl (wcześniej nazwany jako TrainSim) powstał 20 marca 2003 i był pierwszym polskim serwisem poświęconym grze Microsoft Train Simulator. Znajdował się pod następującymi domenami:

W planach postawiona była wersja strony dla gry Microsoft Train Simulator 2 lecz wersja tej gry nigdy nie opuściła studia Microsoft więc projekt strony również upadł.

Od 12.12.2014 strony TrainSim.pl zmieniają formę na "Archiwum TrainSim.pl", czym stają się serwisem zamkniętym, na którym nie pojawią się żadna nowe zawartości czy dalsze wsparcie.

 

W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować za wkład jaki włożyliście w funkcjonowaniu TrainSim.pl. Pozdrawiam N.

PS. Data całkowitego wyłączenienia domeny z serwisem nie została jeszcze ustalona!

 

Pomoc do gry

Masz jakiś problem z grą, pytanie odnoszące się do serwisu, a może chciałbyś zostać nowym redaktorem - pisz pod e-mail serwisu. Postaramy się odpowiedzieć: trainsimpl@gmail.com (*).

 

Możliwy UPLOAD

Jeśli komponujesz i tworzysz wspaniałe dodatki do gry w postaci nowych lokomotyw, wagonów, tras itp. i chciałbyś pochwalić się swoim dziełem daj znać! Może twój plik pojawi się na tym serwisie i będzie dostępny dla wszystkich. Więcej szczegółów "co i jak?" po skontaktowaniu się: trainsimpl@gmail.com (*).

 

Inne informacje

Copyright © 2003-2014  All rights reserved
Nemesis design (01.2008)
Wersja stron serwisu: 14.51
Ostatnia data zmiany design-u: 02.07.2010 (od 01.2008)
Ostatnia data zmiany źródła: 06.01.2008

(*) Przed napisanie e-maila - sprawdź i popraw adres w programie pocztowym. Wyeliminuj niepotrzebne nawiasy i dosuń frazy do "małpy"!

copyright © 2003-2014 TrainSim.pl    design by Nemesis    all rights reserved